Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Error
nl: Fout

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Close
nl: Sluiten

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Information
nl: Informatie

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Close message
nl: Sluiten-bericht

en: Message position
nl: Bericht positie
