Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Error
pl: Błąd

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Close
pl: Zamknij

en: Info
pl: Informacja

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Information
pl: Informacja

en: 3 seconds
pl: 3 sekundy

en: 5 seconds
pl: 5 sekund

en: 10 seconds
pl: 10 sekund

en: 15 seconds
pl: 15 sekund

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Close message
pl: Zamknij wiadomość
