Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Close
ps: تړل

en: Info
ps: مالومات

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
