Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Error
pt: Erro

en: Success
pt: Sucesso

en: Warning
pt: Aviso

en: User Interface
pt: Interface Utilizador

en: Close
pt: Fechar

en: Info
pt: Informações

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: Information
pt: Informação

en: Top center
pt: Centro superior

en: Bottom center
pt: Centro inferior

en: Close message
pt: Fechar mensagem
