Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Error
ro: Eroare

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Close
ro: Închideți

en: Info
ro: Informație

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Information
ro: Informații

en: Top center
ro: Sus centru

en: Bottom center
ro: Jos centru
