Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Error
ru: Ошибка

en: Success
ru: Успешно

en: Warning
ru: Предупреждение

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Close
ru: Закрыть

en: Info
ru: Инфо

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Information
ru: Информация

en: Top center
ru: Вверху в центре

en: Bottom center
ru: Внизу в центре

en: Close message
ru: Закрыть сообщение
