Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Error
sk: Chyba

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Information
sk: Informácia
