Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Close
sl: Zapri

en: Info
sl: Podatki

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
