Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Close
sv: Stäng

en: Info
sv: Information

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: Close message
sv: Stäng meddelande
