Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Close
ta: மூடு

en: Info
ta: தகவல்

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Top center
ta: மேல் மையம்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்
