Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Close
te: మూసివేయి

en: Info
te: సమాచారం

en: Information
te: సమాచారం
