Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Close
tr: Kapat

en: Info
tr: Bilgi

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Information
tr: Bilgi

en: Top center
tr: Üst orta

en: Bottom center
tr: Alt orta
