Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Error
ug: خاتالىق

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Close
ug: يېپىش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى
