Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Error
uk: Помилка

en: Success
uk: Успіх

en: Warning
uk: Попередження

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Close
uk: Закрити

en: Info
uk: Інформація

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Information
uk: Відомості

en: 5 seconds
uk: 5 секунд

en: 10 seconds
uk: 10 секунд

en: Top center
uk: У центрі зверху

en: Bottom center
uk: У центрі знизу

en: Close message
uk: Повідомлення про закриття
