Enhanced Status Messages (2.4.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Error
vi: Lỗi

en: Success
vi: Thành công

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: Close
vi: Đóng

en: Info
vi: Thông tin

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Information
vi: Thông tin
