Enhanced Status Messages (2.3.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Error
hu: Hiba

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Close
hu: Bezár

en: Info
hu: Infó

en: Information
hu: Információ

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Top Center
hu: Felső közép

en: Bottom Center
hu: Alsó közép

en: Close message
hu: Üzenet bezárása
