Meta Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай
