Meta Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Created on
fi: Luotu

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi
