Meta Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
