Meta Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
