Meta Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Changed
es: Modificado

en: Created on
es: Creado en

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema
