Meta Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Changed
fr: Modifié

en: Created on
fr: Créé le

en: Machine-readable name
fr: Nom système
