Meta Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Changed
ro: Schimbat

en: Created on
ro: Creat pe

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină
