Meta Entity (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Changed
ja: 変更済

en: Created on
ja: 作成日

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称
