Meta Entity (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен
