Meta Entity (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش
