Meta Entity (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند
