Meta Entity (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo
