Meta Entity (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
