Meta Entity (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Changed
lv: Labots

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
