Meta Entity (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
