Meta Entity (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni
