Meta Entity (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах
