Meta Entity (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
