Meta Entity (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
