Meta Entity (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
