Meta Entity (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
