Meta Entity (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq
