Meta Entity (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக
