Meta Entity (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
