Meta Entity (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Created on
lt: Sukurta

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
