Meta Entity (8.x-1.5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी
