Meta Entity (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled
