Meta Entity (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus
