Meta Entity (8.x-1.6) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.
