Meta Entity (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Created on
pl: Utworzono

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna
