Meta Entity (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Changed
ru: Изменение

en: Created on
ru: Создано

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя
