Meta Entity (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži
