Meta Entity (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
