Meta Pixel (Browser & Conversions API) (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Roles
ar: الأدوار

en: Events
ar: الفعاليات

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: Features
ar: الخصائص

en: About
ar: حول

en: User roles
ar: أدوار المستخدم

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام مساراتها. أدخل مسارًا واحدًا في كل سطر. الحرف "*" هو حرف بدل. مثال على ذلك هو%user-wildcard لكل صفحة مستخدم. %front هي الصفحة الأولى.
